Відзначення Всесвітнього Дня ромів та любові

16 квіт. 2014
-

8 квітня уся спільнота відзначає Всесвітній День ромів та любові. Саме цій даті був присвячений захід, який спільно організували і провели дирекції Берегівської ЗОШ І-ІІ ст. № 7, директор Кудрон Агнеса, Малобіганської ЗОШ І-ІІ ст. , директор Почаї Моніка та Берегівського районного освітньо-культурного центру національних меншин, директор Радик Ольга.

Рік тому учні ромської національності гостювали в Берегівській ЗОШ І-ІІ ст. № 7, а цьогоріч 10 вихованців з відповідним візитом відвідали Малобіганську ЗОШ І-ІІ ст.

У святково прибраній залі свято розпочалося трьома гімнами: українським, угорським та ромським. Програму розпочали учні Берегівської ЗОШ № 7 під керівництвом педагога-організатора Шрек Тімеї, які порадували присутніх чудовими піснями, віршами, танцями. Особливо зворушили всіх пісні під супровід гітари талановитого співака-аматора— Кулчара Давіда.   Відтак сцену передали господарям закладу, програму яких підготувала керівник гуртка «Ромський фольклор»- Едіта Варга. Діти декламували вірші про ромів, про любов, що об'єднує усе людство, а танцюристи запальними танцями запросили до спільного танка усіх присутніх. Із презентацією про народні традиції та ромські ремесла ознайомила запрошених вчитель англійської мови Малобіганської ЗОШ І-ІІ ст. Лендєл Ванда.

А далі розпочалися  веселі ігри двох команд на увагу, спритність та кмітливість. Перемогла звичайно дружба. Програма продовжилася ознайомленням із школою, шкільним подвір'ям, спортивними змаганнями та смачним обідом.

Такі заходи сприяють пошуку талановитих та обдарованих дітей, вихованню громадянської гідності, дружбі та любові, поваги до рідної Батьківщини.