Завдання методичної роботи на 2014-2015 н.р.

1. Надання інформаційно-методичної і практичної допомоги педагогам.

2. Підготовка і розповсюдження методичних матеріалів на допомогу педагогам-організаторам і керівникам гуртків.

3. Розвиток професійної компетентності педагогічних працівників, їх загальної культури, створення мотивації і умов для професійного вдосконалення, забезпечення своєчасної курсової перепідготовки керівників гуртків.

4.  Програмно-методичне забезпечення стратегічних напрямів діяльності будинку дитячої та юнацької творчості.

5. Удосконалення діючих навчальних програм, впровадження навчальних програм нового покоління, підготовка методичних рекомендацій за напрямками роботи, посібників, довідників тощо.

6. Удосконалення змісту, форм і методів навчання та виховання дітей, забезпечення високої якості навчально-виховного процесу шляхом упровадження нових педагогічних технологій.

7. Аналіз методичного забезпечення  навчально-виховного процесу та підготовка пропозицій щодо поліпшення методичного, програмного та інформаційного забезпечення Будинку творчості.

8. Використання у роботі гуртків інформаційних та інноваційних технологій.

9.  Пропаганда науково-технічної, екологічної, художньо-естетичної творчості  учнівської молоді.

10. Вироблення рекомендацій щодо змісту і форм роботи з обдарованими дітьми, організації науково-дослідної роботи учнів, участь у проведенні відповідних практичних заходів (конференцій, турнірів, конкурсів тощо).

11. Інформаційне забезпечення педагогічних працівників з проблем позашкільної освіти, педагогіки, психології, інформування про досягнення науки, перспективного педагогічного досвіду.

12. Виявлення, вивчення й оцінка результативності  педагогічного досвіду, узагальнення і поширення перспективних здобутків.